Debi Mekanik

Isıtma Tesisatları

sıtma tesisatları yaşama alanlarının konfor ısısına gelmesini ve ısının muhafaza edilmesini sağlayan tesisatlardır. Temel amaçları yapıları istenen sıcaklıkta tutmak ve iç ortamdan dış ortama doğru gerçekleşen ısı kaybını azaltmaktır.

Yangın Tesisatı

Bir yangınla ne zaman nerede ve hangi şartlar altında karşılaşılacağını önceden kestirmek mümkün değildir. Bu yüzden devamlı tedbirli olmak gerekir.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz uzun yıllar ev ya da iş yerlerinin ısınması konusunda en etkili olan ve çok fazla tercih edilen ısınma yöntemidir. Doğalgazı kullanmak için mutlaka uzman kişiler tarafından yapılan bir tesisat olması gerekir.

Sıhhi Tesisat

Yaşanabilir yapılarda mekanik tesisatın baş aktörlerinden biri de kuşkusuz sıhhi tesisattır. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkartılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir.

Klima ve İklimlendirme Tesisatları

Soğutucu gazlar ve bu gazları kullanan muhtelif cinste kompresörler ve ekipmanlardan oluşan cihazlar vasıtasıyla soğuk su üretilerek, endüstriyel tesis, depo, iş merkezi, konut, hastane, otel, spor salonu gibi yerlerin, konfor veya proses sıcaklığına getirilmesi işidir.

Havalandırma Tesisatları

İmalat yapılacak ortamın ihtiyaçları tespit edilerek üretimde hangi malzemenin göre kanal malzemesini tespit ederek, standartlara uygun şekilde, işletmenizin uzun süre kullanım ömrü ile maliyet açısından önemli kazançlar sağlar.

Neler Yaptık Herbirinin yeri ayrı olan projelerimizden bazılarıTAV - ISITMA TESİSATI

TAV - MEKANİK VE ELEKTRİK TESİSATI PROJEMİZ

TAV - ELEKTRİK TESİSATI

TAV - KLİMA TESİSATI

SİESTA - YANGIN TESİSATI

SİESTA - YANGIN TESİSATI

SİESTA - SPRİNG ÇALIŞMASI

SİESTA - YANGIN TESİSATI

VİLDAN SULTAN KURSU - MEKANİK TESİSATI


Ne Yapıyoruz tek noktada çoklu çözüm adına birçok alanda hizmet veriyoruz
İletİşİm Bİlgİlerİ

Adresİslambey Mah. Mecidiye Sok. No:10/A Arnavutköy/İST.

Tel0(212) 809 91 72

E-mailinfo@debimekanik.com

Çalışma SaatleriPazartesi - Cumartesi, 09:00 - 19:00

islami sohbetler dini sohbetler dini sohbet islami sohbet islami sohbet islami sohbet islami radyo oyun forumu defacer hacker blog defacer instagram takipci satın al